Аутстаффінг

Аутстафінг

Є таке поняття, як аутстафінг персоналу, укладення договору з кадровим агентством і отримання собі в найкоротші строки великої кількості працівників без тривалого й заморочливого внесення їх в штат співробітників вашої компанії. Існує і зворотній процес, що має назву аутстафінг. Це прекрасний спосіб оптимізувати свою компанію, зробити її роботу ефективнішою і швидшою. Давайте ж роздивимось, що це таке.

Процес аутстафингу

Значення, укладене в цьому слові, досить просте. Аутстафінг – скорочення персоналу без позбавлення у нього роботи і втрати робочих рук на підприємстві. Важливо і те, що для такого процесу необхідна стороння компанія, що спеціалізується з подібних послуг. Якщо ви бажаєте оптимізувати роботу своєї компанії і залишити в ній тільки той персонал, що вирішує основні задачі і займається тією діяльністю, в якій і спеціалізується компанія – то хорошим рішенням буде вивести другорядні кадри зі складу підприємства, але при цьому їх на роботу приймає організація, що займається аутстафінгом. І важливо те, що ви не втратите ні одного працівника – вони і надалі продовжують виконувати свої функції, але також ви можете змінити вид їх діяльності, за необхідністю. Тобто все залишається на своїх місцях, тільки працівник тепер працевлаштований в ту компанію, що спеціалізується з аутстафінгу.

Наша компанія «НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ» готова запропонувати вам такий вид послуг. Ви можете бути впевненими в тому, що на робочий процес це вплине лише позитивно, ви маєте всі можливості для безпосереднього управління тим персоналом, що офіційно працевлаштований в нашій організації, зберігаючи продуктивність праці й ефективність діяльності підприємства.

Плюси аутстафінгу

Давайте подивимось на список переваг, що отримує компанія, звертаючись до нас, з приводу послуг аутстафінгу.

По-перше, ваш відділ кадрів тепер не зайнятий купою роботи, він не буде потребувати розширення і збереже свою максимальну можливу ефективність. Навряд чи хтось полюбляє, коли частина співробітників втрачає багато часу через зайвий документообіг. Є можливість зменшити штат компанії, залишивши тільки адміністративні кадри, а всі інші співробітники отримають працевлаштування у компанії, що займається аутстафінгом.

По-друге, менше бюрократії. Тепер вам не потрібно буде працювати з перевіряючими і комісіями від державних інстанцій та інспекцій. Так як персонал буде значитись в штаті нашої організації – вся відповідальність за ці процеси лежить на нас.

По-третє, полегшення роботи. Якщо ваше підприємство використовує спрощену систему оподаткування, то воно не може мати штат більш, ніж 10 людей. Приймете одинадцятого працівника – більше не зможете готувати звітність і документи з найбільш простої схеми, втратите при переході на нову податкову систему і час, і гроші. А якщо ви скористаєтесь нашими послугами аутстафінгу, то працювати по ЗСО ви зможете з будь-якою кількістю задіяних працівників.

По-четверте, нові інвестиції. Багато огранізацій і особи, що займаються вкладенням засобів в підприємство, дивляться на свої витрати та відповідності продуктивності персоналу до витрат на нього. Чим менше людей значиться в вашому штаті, і чим більше їх передано нам процедурою аутстафінгу, тим привабливішою і переважнішою для інвестицій буде ваша компанія. А від таких вкладень виграють усі.