Пiдбiр персоналу

Пiдбiр персоналу

Підбір персоналу – це комплекс цілеспрямованих дій з пошуку, підбору та залучення до нової роботи людей, які можуть ефективно виконувати поставлені задачі, бажають трудитись и повністю відповідають посаді, маючи необхідні персональні та професійні якості.

Правильний підбір кадрів сприяє зростанню продуктивності праці та росту прибутку, зменшує «текучку» кадрів, створює умови для хорошого психологічного клімату в колективі та підвищенню лояльності співробітників.

В області підбору персоналу НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ використовує сучасні комплексні підходи для отримання повної інформації про кандидата, а також орієнтується на область діяльності компанії-замовника та її вимогам до співробітників.

Основні напрямки і методи підбору працівників в НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ.

 1. Рекрутинг – пасивний підбір кадрів поширених професій молодшої та середньої ланок серед кандидатів, що вже шукають роботу. Звичайно здійснюється шляхом розміщення вакансій на job-майданчиках, вивчення відгуків на них, а також за рахунок пошуку по внутрішнім базам даних.
 2. Executive Search – пошук керівників і спеціалістів середнього та високого рівнів певної кваліфікації, в тому числі серед рідких професій, шляхом активного пошуку кандидатів.
 3. Хедхантинг (Headhunting) – цілеспрямований прямий пошук топ-менеджерів, переманювання професіоналів вищого рівня з однієї компанії в іншу на аналогічну посаду за рахунок пропозиції більш вигідних умов праці.
 4. Участь в виставках і міських ярмарках вакансій, організація презентації компанії для залучення уваги широкого кола потенційних шукачів.
 5. Використання власної бази даних претендентів, яка постійно оновлюється та розширюється.
 6. Публікація вакансій в мережі Інтернет і мас-медіа.
 7. Застосування методів прямого пошуку (аналіз даних з форумів, соцмереж, пошукових систем, job-порталів, дзвінки, вивчення звітів, пошук контактів, налагодження дружніх відносин та ін.).
 8. Тестування шукачів в умовах найбільш наближених до робочих.
 9. Перевірка рекомендацій, отримання інформації від особи, хто гарно знає кандидата.
 10. Проведення особистих співбесід в офісі компанії.

Успіх зовнішнього підбору персоналу в НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ гарантується професіоналізмом наших досвідчених HR-менеджерів, грамотним визначенням профілю шукача, наявністю безлічі каналів пошуку, а також точністю розуміння сформульованих цілей замовника. Компанія має розширені бази даних с безліччю відпрацьованих резюме, обов’язково проводить особисте інтерв’ю, гарантує повну конфіденційність усіх зацікавлених сторін. Ми можемо надати перший пакет резюме уже через 5-8 днів, закриваємо вакансію повністю за 1-2 місяці та забезпечуємо безкоштовну заміну шукача, якщо він відмовився від роботи або не підійшов компанії.

При підборі персоналу ми враховуємо:

 • цілі роботодавця і його потреба в персоналі
 • особливості вакансії
 • межі фінансового бюджету
 • професійну компетентність кандидатів
 • побажання шукачів
 • достовірність наданих даних, в т. ч. через рекомендації
 • мотиваційні стимули, бажання шукача займатись роботою
 • соціальну зрілість претендента
 • здібність шукача розділяти цінності компанії
 • результати тестування
 • психологічні та морально-етичні особливості людини

Компанія також широко взаємодіє з різними підприємствами й організаціями, службами занятості, навчальними закладами, агентствами з пошуку роботи, будує довготривалі довірливі відносини з замовниками, шукачами та іншими особами, что приймають участь в процесі підбору кадрів.

НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ завжди допоможе Вам підібрати кваліфікаційний персонал або влаштуватись на нову роботу!