Для клiєнтів


Розуміння

Ми щиро цікавимося проблемами клієнта та разом знаходимо ефективні рішення, прийнятні для клієнта.

Своєчасність

Ми робимо все, щоб вкладатися в обумовлені строки, а також своєчасно інформуємо клієнтів про поточний стан справ.

Ефективність

Ми працюємо на результат. Ми не боїмося складних задач, тому що маємо достатньо досвіду для їх вирішення. Найвищим досягненням для нас є успішність наших клієнтів, а також їх позитивні відгуки про нашу компанію.

Відповідальність

Ми беремо на себе відповідальність за результат, тому що виконуємо обіцяне. Ми чесні з нашими клієнтами, тому що саме їх довіра є для нас найбільшою цінністю.

Конфіденційність*

Ми гарантуємо конфіденційність інформації отриманої від замовника. Ступінь конфіденційності може визначати сам Замовник.

Адекватна вартість

Вартість наших послуг відповідає ринковій ситуації, а саме: у разі підбору постійного персоналу – 1 заробітня плата обраного кандидата, у разі аутсорсингу – розраховується індивідуально згідно потреб замовника і є кращою, ніж у конкурентів.

* Також НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ гарантує, що не буде пропонувати роботу в інших компаніях працевлаштованим кандидатам та іншим співробітникам клієнта.

Ми беремо на себе відповідальність та ризик за виконання послуг своїх кандидатів та гарантуємо разову заміну кандидата без компенсації затрат під час випробувального терміну.