Про нас

Про нас

НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ  зареєстровано у Києві, Україні, головний офіс якого існує з 2009 року у м. Гонконг. З того часу компанія професійно надає послуги з пошуку і підбору персоналу та аутсорсингу.

Нашими клієнтами є українські західно-орієнтовані компанії та іноземні мультинаціональні корпорації, які ведуть бізнес відповідно до найвищих стандартів управління людським капіталом. Пріорітетними для нас клієнтами є компанії, що спеціалізуються у сферах телекомунікацій та IT технологій.

Головними цілями для НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ є розвиток і постійне удосконалення послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта та якісне і вчасне задоволення його потреб. А також завжди йти на крок попереду, перевищуючи очікування клієнтів та бути взірцем для конкурентів.

НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ професійно допомагає роботодавцю зорієнтуватись на ринку праці та чітко й правильно сформувати заявку на пошук спеціаліста; закриває вакансії в узгоджені строки; має конкурентні ціни на послуги з рейкрутингу (1 заробітна плата обраного кандидата) і зовсім не бере плату за послуги з підбору персоналу у разі аутсорсингу; пропонує безкоштовну разову заміну кандидата під час випробувального терміну; гарантує якість підбору персоналу у відповідності до вимог замовника та враховуючи специфіку бізнесу замовника.

НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ надає послуги у всіх країнах світу.

Cвідоцтво (002)