Рекрутинг

Рекрутинг

Що спільного між новобранцем і високо кваліфікаційним спеціалістом? Відповідь на це питання проста: «Обидва ці питання належать до рекрутингу». «Новобранець» – той же «рекрут» в сучасній інтерпретації цього терміну родом з французької мови. А «професіонал» – втілення об’єкта професійної діяльності з пошуку і працевлаштування високо кваліфікаційного персоналу на платній основі, що сьогодні носить назву «рекрутинг».

Наша компанія «НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ» своєю політикою орієнтується на принципи кадрового підбору, що сприяли б виходу клієнта на цілковито новий якісний рівень своєї діяльності. В роботі ми використовуємо не тільки методи активного моніторингу ринку попиту та пропозицій – перегляд анкет і резюме кандидатів на вільні вакансії наших клієнтів в базах даних та мережі Інтернет, проведення співбесід с кандидатами й надання клієнту списків найбільш відповідних кандидатів. Вони виправдані при підборі персоналу на позиції спеціалістів, компетентних в своїй сфері.

Але найбільше навантаження в ефективному пошуку високо кваліфікаційних кадрів покладається на підбір професіоналів на керуючі посади з використанням цільового пошуку «Executive search». Рекрутинг в цьому напрямку передбачає не тільки пошук кандидатів серед спеціалістів, що мають хорошу роботу на даний момент і не в активному пошуці других сфер діяльності. Робота ведеться в такому ракурсі, що потенційному працівникові надаються нові можливості мотивації продажу роботодавцю його знань, умінь та навичок, досвіду і особистих компетенцій. В цьому сегменті потенційні шукачі – як правило, вже впевнені спеціалісти рідкісних спеціальностей, менеджери або керівники вищого рівня правління.

Наша компанія «НЕТСОРС ІНТЕРНЕШНЛ» здійснює рекрутинг з наступним переліком послуг:

  • надання допомоги в визначенні посади та характеристик ідеального кандидата
  • проведення консультацій з стану ринку праці на даний момент і розміру заробітних плат в сегменті, в якому працює замовник
  • послуги з використання баз даних, мережі Інтернет, рекламних мереж і контактних баз в галузі
  • аналіз даних резюме, анкет і документів, наданих шукачами
  • проведення оцінки на відповідність посади претендента в телефоному режимі й під час особистого контакту
  • організація психологічного тестування, перевірки рекомендацій й підготовки висновків з відповідності кандидатури шукача до вимог вакансії
  • презентація кращих кандидатів замовникові та допомога в організації переговорів при зустрічі
  • Надання консультацій клієнтам протягом проходження кандидатом випробувального терміну (за необхідністю).

Мотивація при зверненні за здійсненням послуг до нашої компанії частіше всього характеризується економією часового і трудового потенціалу тих ресурсів замовника, якими вони володіють. По-перше, ми маємо більш розширені бази даних шукачів, ніж безпосередньо роботодавці, й більшу компетенцію в знанні ринку праці. По-друге, нами гарантується конфіденційність пошуку для всіх сторін працевлаштування. І по-третє, не зважаючи на те, що рекрутинг передбачає, в першу чергу, представлення інтересів роботодавця, наші консультанти професійно будують свої контакти як с представниками клієнта, так і з претендентами, а також іншими особами, що беруть участь в процесі підбору персоналу.

Такий підхід сприяє виникненню взаєморозуміння, активного бажання співробітництва й мотивації діяльності всіх сторін даних відносин. Такий позитивний бонус в організації впливає на встановлення довгострокових ефективних і взаємовигідних зв’язків між нашою компанією й клієнтом. Шукач при цьому має можливість в повному обсязі реалізувати себе як в якості спеціаліста, так і повноцінного члена суспільства, зусилля якого приносять творчу користь і достойну матеріальну оцінку такого внеску.